Informacje

ZA SZYBKO W CENTRUM MIASTA

Data publikacji 18.09.2023

Łomżyńscy policjanci zatrzymali kolejne prawo jazdy za przekroczenie prędkości na obszarze zabudowanym. Miejsce kontroli, internauci wskazywali, jako zagrożenie na internetowej aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wczoraj policjanci z łomżyńskiej drogówki sprawdzali jak kierowcy respektują ograniczenia prędkości. Wieczorem zatrzymali kierowcę jadącego za szybko. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna jadąc audi ulicą Zawadzką, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”, przekroczył dozwoloną prędkość o 56 kilometrów na godzinę. Kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 21-latek został ukarana mandatem karnym w wysokości 3000 złotych, a jego konto wzbogaciły dodatkowe punkty karne.

Mieszkańcy wskazali poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, że dochodzi w tym miejscu do przekraczania prędkości. Policyjne kontrole są więc reakcją na te zgłoszenia, a ujawnione wykroczenie potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem mapy.

Powrót na górę strony