KMP Łomża

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Łomżyńscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą

  Łomżyńscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą przy współpracy z mundurowymi z Centralnego Biura Śledczego Policji we Wrocławiu oraz Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji z Rzeszowa rozbili grupę przestępczą trudniącą się oszustwami przy sprzedaży samochodów. Zatrzymanych zostało 11 osób. Łączna kwota strat przekroczyła milion złotych. Zatrzymani, kobiety i mężczyźni, usłyszeli zarzuty za oszustwa, pranie pieniędzy oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Teraz grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności. Sprawa nadzorowana jest przez Dolnośląski Wydział Zamiejscowy Departamentu Do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej we Wrocławiu.

 2. Pachnąca kradzież

  Łomżyńscy policjanci zatrzymali 39-letnią mieszkankę powiatu ostrołęckiego. Kobieta przyjeżdżała do Łomży i w jednej z drogerii kradła perfumy. Łączna wartość strat przekroczyła 3 tysiące złotych. Teraz grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

 3. KOLEJNE POGRYZIENIE – PSY TO TYLKO ZWIERZĘTA, ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ

  Pies pogryzł dziecko. To już drugie w ciągu tygodnia tego typu zgłoszenie jakie wpłynęło do łomżyńskiej komendy. Przypominamy o właściwym trzymaniu czworonogów. Nawet te, które na co dzień bywają spokojne, nagle mogą stać się agresywne i niebezpieczne.

 4. NOKSA ZNALAZŁA KRYSZTAŁ

  Na 3 miesiące do aresztu trafił 26-latek podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków i ich udzielanie. Noksa wskazała miejsce, gdzie były schowane środki odurzające. Policjanci przejęli blisko osiemset gramów kryształu. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 5. PIJANY NA ROWERZE WJECHAŁ W SAMOCHÓD

  Rowerzysta, który wjechał w bok samochodu miał blisko 3,2 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez łomżyńskich policjantów. 45-latek odpowie za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości. Za to wykroczenie grozi kara ograniczenia wolności, aresztu bądź grzywny nie niższej niż 2500 złotych.

Powrót na górę strony