KMP Łomża

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Oszust usłyszał "NIE" i obraził się

  Oszuści nie próżnują. Tylko wczoraj otrzymaliśmy dwa zgłoszenia o wyłudzeniu pieniędzy od mieszkańców naszego regionu. 37-latka uwierzyła, że ktoś próbuje wypłacić pieniądze z jej konta. Zainstalowała aplikację, która miała zablokować transakcję. W rezultacie straciła blisko 4 tysiące złotych. Natomiast 61-latek chciał zamknąć konto na platformie inwestycyjnej, a w efekcie... ,,obraził” oszusta i stracił 8 tysięcy złotych.

 2. Ukradł, później poprosił o pomoc

  W nocy ukradł prawie 150 litrów paliwa z maszyny budowlanej. Uciekając zakopał się. Rano jakby nigdy nic, poszedł do robotników i poprosił o pomoc w wyciągnięciu pojazdu. Zgodzili się, ale widząc zerwane zabezpieczenia wlewu paliwa zawiadomili policjantów. 28-latek z placu budowy już pod eskortą mundurowych trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 3. ARESZT DLA 41-LATKA ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

  Na 3 miesiące do aresztu trafił 41-latek podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Łomżyńscy kryminalni w jego mieszkaniu znaleźli amfetaminę. Mieszkaniec Łomży usłyszał już zarzut i grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 4. Nie do końca trzeźwy poniedziałek

  Wczoraj policjanci z łomżyńskiej drogówki zwracali szczególną uwagę na trzeźwość kierowców. Okazało się, że nie był to trzeźwy poniedziałek. Mundurowi zatrzymali trzech kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu. Wszyscy wpadli w tym samym miejscu.

 5. Babcia nie dała się oszukać

  Niezwykłą trzeźwością umysłu wykazała się mieszkanka gminy Śniadowo, która wczoraj nie dała się nabrać oszustom. Odebrała telefon od kobiety podającej się za wnuczkę, która prosiła o pieniądze, gdyż spowodowała wypadek. 73-latka zweryfikowała to kontaktując się ze swoim synem. Dzięki temu nie straciła swoich oszczędności życia.

Powrót na górę strony