KMP Łomża

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Policjant na urlopie zatrzymał sprawcę kradzieży

  Policjant z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego z Łomży, będący na urlopie, zauważył w centrum miasta mężczyznę, którego zachowanie wskazywało, że ma coś do ukrycia. Jego przypuszczenia potwierdziły się, mężczyzna chwilę wcześniej ukradł perfumy w sklepie. 22-latek został zatrzymany, a skradziony towar wrócił do sklepu.

 2. SZYBKA INTERWENCJA ZAPOBIEGŁA TRAGEDII

  Dzielnicowi z posterunków w Piątnicy i Śniadowie, pełniący służbę w Łomży uratowali kobietę. Mieszkanka Łomży stała na moście i chciała odebrać sobie życie. Okazało się, że była nietrzeźwa. Miała blisko 1,2 promila alkoholu, trafiła do wytrzeźwienia.

 3. POLICJANT PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ NIETRZEŹWEGO KIEROWCĘ

  Łomżyński policjant, będąc na wolnym, uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. Okazało się, że 59-letni kierujący renault miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jak widać czujność mundurowego, na co dzień technika kryminalistyki, w wolnym czasie miłośnika motocykli - zawsze jest na najwyższych obrotach.

 4. Łomżyńscy policjanci regularnie odddają krew

  Łomżyńscy policjanci regularnie oddają krew. Wśród nich jest wielu funkcjonariuszy, którzy są honorowymi dawcami. Do ich grona należny też posterunkowy Michał Wesołowski, który od 15 lat dzieli się tym darem z innymi. Do tej pory oddał już ponad 30 litrów krwi.

 5. Uszkodzili mienie na ponad 16 tysięcy złotych - zostali zatrzymani

  27-latek oraz 24-latka zostali zatrzymani w sobotę, w centrum Łomży. Podejrzani o uszkodzenie mienia na łączną kwotę ponad 16 tysięcy złotych spędzili noc w policyjnym areszcie. Czujnością wykazali się mieszkańcy jednego z bloków oraz policjant na wolnym. Para zatrzymanych usłyszała już zarzuty uszkodzenia mienia. Zgodnie z Kodeksem karnym, za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.