KMP Łomża

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Trwają poszukiwania 41 - letniego mieszkańca gminy Wizna

  Poszukiwania zaginionego 41 - letniego mieszkańca gminy Wizna są kontynuowane. Mężczyzna ostatni raz widziany był w niedzielę rano. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu 41 - latka prosimy o kontakt.

 2. Nie udało mu się ukryć przed policjantami

  Policjanci zatrzymali 53-latka, kierował on peugeotem, mając niemal 1,2 promila alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy, a za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 3. Zakończył jazdę w rowie

  Policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena. 64-latek prowadził pojazd mając ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Jazdę zakończył w przydrożnym rowie. Teraz o jego losie i konfiskacie samochodu zdecyduje sąd.

 4. Przyjechał do policjantów na zakazie

  Policjanci Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku z siedzibą w Łomży zatrzymali 40-latka, który kierował fordem, posiadając dwa zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo samochód nie miał aktualnych badań technicznych. Za niestosowanie się do sądowego zakazu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 5. „Pomagamy i chronimy” to nie pusty frazes! Sebastian jesteśmy dumni, że jesteś jednym z nas!

  „Dziewczynka płakała i błagała o pomoc. Pan Sebastian, będąc w pobliżu, natychmiast zareagował. Warto podkreślić, że pomocy odmówiło dwie rodziny pływające na rowerkach, natomiast Pan Sebastian, odznaczając się swoją odwaga, jako jedyny popłynął po dziewczynkę… Uważam to za wielkie szczęście mieć pod swoimi skrzydłami człowieka o tak wielkim sercu i wrażliwości. Ponadto uratował zdrowie, a nawet życie dziewczynki, samemu narażając się na niebezpieczeństwo”. Takie słowa uznania zostały skierowane do policjanta Wydziału Ruchu Drogowego łomżyńskiej komendy. Pomagamy i chronimy to nie tylko pusty frazes, to dewiza, którą kierują się policjanci.

Powrót na górę strony