KMP Łomża

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. DZIELNICOWY NA WOLNYM ZATRZYMAŁ PODEJRZANEGO O ZABÓJSTWO

  Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 33-latek, podejrzany o zabójstwo mieszkańca Śniadowa. Do tej zbrodni doszło w miniony czwartek. Po kilkunastu minutach od zdarzenia, dzielnicowy na wolnym zatrzymał podejrzanego. Zatrzymanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 2. WSPÓLNA IMPREZA ZAKOŃCZONA W ARESZCIE

  Policjanci z łomżyńskiej patrolówki zatrzymali parę podejrzaną o kradzież karty bankomatowej. Do zdarzenia doszło w piątkową noc. Złodzieje najpierw spożywali alkohol z pokrzywdzonym, a następnie zabrali mu kartę. Wczoraj usłyszeli zarzuty kradzieży. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

 3. PRZYJECHAŁ NA EGZAMIN – TRAFIŁ DO ARESZTU

  Łomżyńscy policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Marihuanę mundurowi znaleźli w drzwiach samochodu. Okazało się, że mężczyzna przyjechał z sąsiedniego województwa, aby zdać egzamin na prawo jazdy. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 4. PIRACI DROGOWI BEZ TARYFY ULGOWEJ

  Obowiązujący od początku roku nowy taryfikator mandatów przewiduje surowsze kary dla kierowców popełniających wykroczenia drogowe. Policjanci z łomżyńskiej drogówki zwracają szczególną uwagę na kierowców, którzy nie stosują się do obowiązujących limitów prędkości. W piątek funkcjonariusze zatrzymali kierowcę audi, który jechał z prędkością 247 kilometrów na godzinę. Z kolei wczoraj kierowca forda w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 111 kilometrów na godzinę.

 5. Dobór do służby w Policji - jak zostać przewodnikiem psa służbowego?

  Stoisz przed decyzją wyboru zawodu i zastanawiasz się co chcesz robić w swoim życiu zawodowym? Może chcesz zostać przewodnikiem psa służbowego w Policji? Obejrzyj materiał filmowy, który polska Policja przygotowała wspólnie z kanałem HISTORY. Dowiesz się z niego między innymi jakie kryteria należy spełnić, aby pracować jako policyjny przewodnik i jakie cechy charakteru trzeba mieć, aby czerpać satysfakcję z tego rodzaju służby.

Powrót na górę strony