KMP Łomża

Ważna informacja

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Nietypowa interwencja poza służbą

  Policjant z łomżyńskiej "drogówki" będąc na wolnym zauważył nissana, który jechał całą szerokością osiedlowej ulicy. Z uwagi na zagrożenie w ruchu drogowym, natychmiast zainterweniował. Okazało się, że siedząca za kierownicą 61-latka była trzeźwa, jednak kierowała pojazdem wbrew sądowemu zakazowi.

 2. PIJANA MATKA „OPIEKOWAŁA SIĘ” MAŁYM DZIECKIEM

  „Kobieta z małym dzieckiem przewróciła się, chyba jest pijana”. Taką informację otrzymali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 36-latka miała blisko 3,3 promila alkoholu w organizmie. Chłopczyk trafił pod opiekę babci. O niewłaściwym sprawowaniu opieki nad małoletnim synem poinformowany zostanie sąd rodzinny. Kobieta jeszcze dziś usłyszy zarzut narażenia syna na niebezpieczeństwo. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

 3. POLICJANT NA WOLNYM ZATRZYMAŁ ZŁODZIEI

  Policjant z łomżyńskiej "patrolówki", będąc na zakupach w czasie wolnym od służby, usłyszał pracownika sklepu krzyczącego „złodziej!”. Natychmiast przystąpił do działania. Najpierw zatrzymał jednego złodzieja, a po chwili wspólnie z emerytowanym funkcjonariuszem zatrzymał drugiego z podejrzanych.

 4. ŁOMŻYŃSCY POLICJANCI PRZYJĘLI WYZWANIE OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ #GASZYNCHALLENGE

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży włączyli się do akcji charytatywnej #GaszynChallenge, aby pomóc dzieciom, które tej pomocy potrzebują. Do zadania zostaliśmy nominowani przez funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. Podjęliśmy to wyzwanie! Wszyscy razem pomóżmy Kubusiowi w walce ze straszliwą chorobą!

 5. DZIELNICOWA ZATRZYMAŁA POSZUKIWANEGO

  Dzielnicowa z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymała 25-latka poszukiwanego przez łomżyński sąd. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za liczne kradzieże. Najbliższe trzy miesiące spędzi on w zakładzie karnym.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.