KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Jechał o 51 km/h za szybko!

  Policjanci zatrzymali kierującego fordem, który na drodze krajowej nr 61 w Miastkowie, przekroczył dozwoloną przepisami prędkość o 51 km/h. 39-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy. Kontrole prędkości w tym miejscu odbywają się po zgłoszeniach problemu przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 2. SZUKAMY ŚWIADKÓW ŚMIERTELNEGO POTRĄCENIA

  Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży szukają świadków wypadku drogowego.

 3. Goniła złodzieja w kapciach!

  Zdecydowana postawa mieszkanki Łomży doprowadziła do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o usiłowanie kradzieży. 38 – letni mieszkaniec Ełku noc spędził w policyjnym areszcie, dziś usłyszał zarzut.

 4. POLICJANT PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ PODEJRZANEGO O KRADZIEŻ ELEKTRONARZĘDZI

  Dzielnicowy z Łomży, po służbie, zatrzymał podejrzanego o dokonanie kradzieży. Zatrzymany 28-latek usłyszał już zarzut. Mężczyzna, decyzją sądu trafił do zakładu karnego.

 5. "Nie bądźmy obojętni" - wspólnie z pomocą osobom bezdomnym (kontynuacja działań)

  W Komendzie Miejskiej Policji w Łomży zostało dziś podpisane porozumienie dotyczące kontynuacji wspólnych działań profilaktyczno – pomocowych pn. „Nie bądźmy obojętni”. Coroczna, zimowa akcja ma na celu pomoc i zapewnienie bezpieczeństwa osobom bezdomnym oraz narażonym na utratę zdrowia bądź życia w związku z wychłodzeniem organizmu. W działania chętnie angażują się także mieszkańcy, którzy informują policjantów o osobach mogących potrzebować tego rodzaju pomocy.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.