KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymany z narkotykami dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Policjanci z łomżyńskiej „patrolówki” zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał narkotyki. 24-latek spędził noc w policyjnym areszcie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 2. Szkolenie przewodników i psów służbowych

  Dziś przed południem przewodnicy policyjnych psów z Łomży, Kolna i Grajewa wspólnie ćwiczyli ze swoimi czworonożnymi partnerami. Głównym zadaniem takich szkoleń jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych opiekunów, utrzymanie sprawności psów służbowych i praktyczne doskonalenie umiejętności wcześniej nabytych.

 3. Nielegalną kontrabandę przewoził TAXI

  Łomżyńscy policjanci z Wydziału dw. Z Przestępczością Gospodarzą, ujawnili 250 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz ponad 15 kilogramów suszu krajanki tytoniowej. Zatrzymany 24–latek nielegalną kontrabandę przewoził taksówką. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 4. Niezatrzymanie się do policyjnej kontroli drogowej jest przestępstwem

  Przed sądem odpowiadał będzie 42-letni kierowca, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Mężczyzna jadąc volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącemu po przejściu dla pieszych starszemu człowiekowi, a następnie nie zatrzymał się do kontroli policjantom, którzy zauważyli popełnione wykroczenie.

 5. Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierującego

  Dwóch młodych mężczyzn ujęło nietrzeźwego kierowcę citroena, który został przekazany Policji. Okazało się, że zatrzymany miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 57–latek odpowie przed sądem.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Filmy