KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Oszustwo „na gazownika” – miej świadomość, nie daj się oszukać!

  Wizyta oszusta, który podał się za pracownika gazowni zakończyła się dla starszej pani utratą pieniędzy. Policjanci ostrzegają przed oszustami i apelują o ostrożność.

 2. Podziękowanie dla policjantów za pomyślną akcję poszukiwawczą

  „ … za sprawnie i pomyślnie przeprowadzoną akcję poszukiwawczą naszego męża i ojca… z całego serca dziękujemy” – to fragment podziękowania dla łomżyńskich policjantów, jakie wczoraj zostało przekazane przez rodzinę odnalezionego mężczyzny na ręce I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. Kilka dni temu funkcjonariusze odebrali zgłoszenie o zaginięciu 65-letniego grzybiarza. Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania…

 3. SZCZĘŚLIWY FINAŁ NOCNYCH POSZUKIWAŃ GRZYBIARZA

  Kilkadziesiąt osób szukało grzybiarza, którego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina. Zaangażowanie w poszukiwania wszystkich służb oraz skoordynowane działania, doprowadziły do szczęśliwego odnalezienia 65-latka i przekazania go pod opiekę lekarzy.

 4. Od kilku dni Noksa zajmuje się narkotykami

  W łomżyńskiej jednostce Policji, służbę w patrolu wraz ze swoim przewodnikiem zaczął nowy czworonożny funkcjonariusz - Noksa. Owczarek belgijski został wytresowany, jako pies do wyszukiwania zapachów narkotyków i przez ostatnie 5 miesięcy przebywał w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.

 5. Zaskakujący finał nietypowego i nieplanowanego "parkowania"

  O zaskakującym finale nietypowego i nieplanowanego "parkowania" dużo mógłby powiedzieć pewien 63-latek. Rowerzysta jadąc jednośladem, nagle zjechał na pobocze i uderzył w stojący tam samochód. Szybko wyszło na jaw, że mężczyzna był nietrzeźwy, a samochód który uszkodził to pojazd... policyjny. Teraz, ta niecodzienna historia, swój finał znajdzie w sądzie.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.