KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Dzielnicowy – policjant pierwszego kontaktu ze społeczeństwem

  Dzielnicowy, w ramach swoich kompetencji, pomaga w rozwiązywaniu problemów mieszkańców swojego rejonu służbowego. Wyjaśnia obowiązujące procedury bądź kieruje do właściwych instytucji zajmujących się szeroko rozumianą pomocą. Każdy mieszkaniec Łomży i powiatu łomżyńskiego może skontaktować się ze swoim dzielnicowym i zgłosić mu swój problem.

 2. Podziękowanie dla policjantów za pomyślną akcję poszukiwawczą

  „ … za sprawnie i pomyślnie przeprowadzoną akcję poszukiwawczą naszego męża i ojca… z całego serca dziękujemy” – to fragment podziękowania dla łomżyńskich policjantów, jakie wczoraj zostało przekazane przez rodzinę odnalezionego mężczyzny na ręce I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. Kilka dni temu funkcjonariusze odebrali zgłoszenie o zaginięciu 65-letniego grzybiarza. Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania…

 3. Niszczyli wszystko, co napotkali po drodze – zatrzymali ich policjanci

  Łomżyńscy policjanci, zatrzymali dwóch podejrzanych o zniszczenie mienia i znieważenie miejsc spoczynku osób zmarłych oraz głośne i wulgarne zachowanie na jednym z łomżyńskich cmentarzy. Mężczyźni wczoraj usłyszeli zarzuty. Teraz dalszym losem 19 i 22-latka zajmie się sąd.

 4. Uwaga, zwierzęta leśne na drogach!

  Wczoraj na drodze wojewódzkiej 668 w okolicach Janczewa, na drogę wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy wbiegł łoś. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala, uszkodzony został samochód, a zwierzę nie przeżyło zderzenia z pojazdem. Łomżyńscy policjanci ostrzegają przed dzikimi zwierzętami na drodze i zachęcają do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dzięki niej informacja o takim zagrożeniu może trafić do innych kierowców.

 5. SZKOLENIE PRZEWODNIKÓW I PSÓW SŁUŻBOWYCH

  Dziś przed południem przewodnicy policyjnych psów z Łomży, Wysokiego Mazowieckiego i Bielska Podlaskiego ćwiczyli ze swoimi czworonożnymi partnerami. Głównym zadaniem takich szkoleń jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych opiekunów, utrzymanie sprawności psów służbowych, praktyczne doskonalenie umiejętności wcześniej nabytych oraz działanie prewencyjne na terenie miasta.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.