KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. REGIONALNE OBCHODY 100. ROCZNICY POWSTANIA POLICJI W ŁOMŻY

  W Łomży, na Starym Rynku odbył się uroczysty apel z okazji obchodów 100. rocznicy powstania Policji Państwowej, pod honorowym patronatem Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego. Awanse na wyższe stopnie służbowe otrzymali funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łomży, Komendy Powiatowej Policji w Kolnie, Komendy Powiatowej Policji w Grajewie oraz Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie. W uroczystości udział wzięli między innymi: Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz wraz z Zastępcą młodszym inspektorem Jackiem Tarnowskim, a także zaproszeni goście i mieszkańcy.

 2. Dzięki nim... dziewczynka znowu była z mamą

  "Dziecko zostało samo w aucie. Zatrzasnęły się zamki!" Tak brzmiało zgłoszenie przestraszonej kobiety. Na pomoc natychmiast ruszyli funkcjonariusze z łomżyńskiej "drogówki". Dzięki ich pomocy, już po 10 minutach dziewczynka ponownie była z mamą, a na jej twarzy pojawił się uśmiech.

 3. Nida i Nona - nowi czworonożni funkcjonariusze w łomżyńskiej Policji

  Ich węch to niezawodne „urządzenie”, którego nie da się zastąpić niczym innym. Nowi czworonożni funkcjonariusze rozpoczęli służbę na ulicach Łomży. Owczarki belgijskie Nida i Nona to psy patrolowo – tropiące, które przez blisko 5 miesięcy szkoliły swoją sprawność oraz umiejętności w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach. Będą tropić ślady pozostawione przez przestępców, pomogą w poszukiwaniu osób zaginionych i zadbają o bezpieczeństwo mieszkańców Łomży.

 4. Narkotyki nie trafią na rynek

  Zarzuty udziału w obrocie znacznymi ilościami substancji psychotropowych, uprawy oraz posiadania znacznych ilości środków odurzających usłyszało dwóch młodych mężczyzn. To efekt działań łomżyńskich kryminalnych pracujących pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Łomży. Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania.

 5. „Wakacyjne pogotowie bezpieczeństwa” na koloniach w Ptakach

  Łomżyńscy policjanci spotkali się z dziećmi i młodzieżą przebywającą na koloniach w Ptakach, koło Nowogrodu. Funkcjonariusze rozmawiali o bezpieczeństwie z uczestnikami kolejnego już turnusu, spędzającymi wakacje w tym ośrodku.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.