KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Policjanci pomogli dzieciom bezpiecznie trafić do domu

  Łomżyńscy policjanci ustalili miejsce zamieszkania dwójki małych dzieci, które szły bez opieki chodnikiem, przy jednej z ulic w Łomży. O niepokojącej sytuacji poinformowała mundurowych mieszkająca w tym rejonie kobieta. Okazało się, że dzieci wyszły niepostrzeżenie z mieszkania jednego z bloków znajdujących się w pobliżu miejsca zdarzenia. Na szczęście nic im się nie stało i rodzeństwo bezpiecznie trafiło do domu.

 2. Policyjny Patrol Rowerowy – reaktywacja po zimowej przerwie

  Wczoraj, po zimowej przerwie, w Łomży ruszyły policyjne patrole rowerowe. Policjanci na rowerach pojawiać się będą między innymi w parkach, na osiedlowych uliczkach oraz w miejscach wskazanych przez mieszkańców na „Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

 3. Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwej kierującej

  Mężczyzna uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwej kobiecie. Kierująca skodą, została przekazana policjantom. Okazało się, że zatrzymana miała blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie. Straciła prawo jazdy, teraz za swoje niewłaściwe zachowanie odpowie przed sądem.

 4. Wstąp w nasze szeregi – zachęcają łomżyńscy policjanci

  Chcesz wykonywać ciekawy zawód, robić coś pożytecznego, a także mieć stabilną pracę - wstąp w nasze szeregi! Tak zachęcają młodzież do pracy w Policji funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Podkreślają przy tym, że jest to służba, która niejednokrotnie wymaga wielu poświęceń ale jednocześnie daje ogromną satysfakcję z jej wykonywania.

 5. Dzielnicowy ze Śniadowa czytał dzieciom

  Z okazji corocznie obchodzonego „Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci” w ramach działania „Dzielnicowy czyta dzieciom”, mundurowy z Posterunku Policji w Śniadowie spotkał się z najmłodszymi mieszkańcami gminy, aby poczytać im baśnie jednego z pisarzy.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Filmy

Praca w Policji