KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Pijani i bez uprawnień wyeliminowani z ruchu

  Pomimo wielu apeli i ostrzeżeń mundurowych, nadal są wśród nas tacy, którzy decydują się kierować pojazdami pod wpływem alkoholu. Tylko minionej doby łomżyńscy policjanci zatrzymali trzech takich nieodpowiedzialnych kierowców. Funkcjonariusze niezmiennie apelują i proszą o zachowanie rozwagi oraz trzeźwego umysłu. Siadając za kierownicę "na dwóch gazach" narażamy na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego.

 2. Piłeś?! Nie jedź!!!

  Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. Mundurowi apelują o rozwagę i trzeźwość umysłu. Siadając za kierownicę "na podwójnym gazie" narażamy na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego.

 3. Uwięzieni na bagnach – pomogli funkcjonariusze łomżyńskiej jednostki Policji

  Łomżyńscy policjanci odnaleźli i pomogli wrócić do hotelu małżeństwu z Warszawy, które wybrało się na mokradła a ich samochód utknął w błocie. Para „ugrzęzła” na terenie kompleksu leśnego w pobliżu Wizny.

 4. 41 FINAŁ WOJEWÓDZKI TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2018 - ZAKOŃCZONY

  Wczoraj w Łomży zakończył się tegoroczny 41 Wojewódzki Turniej BRD dla szkół podstawowych. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył zespół reprezentujący Szkołę Podstawową w Olszynach. Głównym organizatorem przedsięwzięcia był Polski Związek Motorowy, natomiast partnerami przedsięwzięcia: Policja, WORD w Łomży, Wydział Edukacji UM w Łomży i Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży. Niniejsza inicjatywa wpisuje się także w projekt Komendy Głównej Policji pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

 5. Promowali szeroko rozumiane bezpieczeństwo i Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Policjanci z Komendy Miejskiej w Łomży towarzyszyli motocyklistom podczas akcji „Motoserce”, gdzie edukowali kierowców w zakresie bezpiecznych zachowań na drodze. Mundurowi zapewnili też bezpieczeństwo miłośnikom dwóch kółek, podczas ich widowiskowego przejazdu ulicami miasta. „Niebieskie stoisko” było widoczne też na festynie zorganizowanym na 100 lecie Szkoły Podstawowej w Konarzycach. W trakcie trwania imprez funkcjonariusze prezentowali sprzęt służbowy i promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
Praca w Policji