KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań 30-latka

  Kilkadziesiąt osób szukało dziś w nocy 30-latka, którego zaginięcie późnym wieczorem zgłosiła rodzina. Przekazane łomżyńskim policjantom informacje wskazywały, że może mu grozić niebezpieczeństwo. Zaangażowanie poszukiwaczy oraz dociekliwość funkcjonariuszy doprowadziły do odnalezienia mężczyzny i przekazania go pod opiekę zespołowi pogotowia ratunkowego.

 2. POLICJANT PO SŁUŻBIE UDZIELIŁ PIERWSZEJ POMOCY

  „… Moje zachowanie było jak najbardziej naturalne”. Tak podsumował swoją interwencję łomżyński policjant, który w poniedziałkowe popołudnie wracając do domu po służbie, udzielił pierwszej pomocy przedmedycznej kobiecie z atakiem padaczki. To już kolejny raz, kiedy funkcjonariusz wykazał się czujnością oraz profesjonalizmem.

 3. Kradł, niszczył i porzucał – bo chciał sobie pojeździć

  Owczarek belgijski Nona, doprowadził do skradzionych jednośladów. A policjanci zatrzymali podejrzanego o ich krótkotrwałe użycie. Do incydentów doszło w Łomży na początku ubiegłego tygodnia. Sprawca to 24-letni mieszkaniec gminy Piątnica. Wczoraj usłyszał zarzuty a jego dalszym losem zajmie się sąd.

 4. Działania EDWARD także na łomżyńskich drogach – nietypowa lekcja z symulatorem poślizgu.

  Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży prowadzą dziś akcję kontrolno – edukacyjną w ramach obchodów Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach pod nazwą „EDWARD”. Ideą tego projektu jest „wizja zero” czyli zero osób ciężko rannych i ofiar śmiertelnych wypadków drogowych. Celem działań mundurowych jest m.in. podniesienie świadomości społecznej, co do dbania o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

 5. Jeden odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, a drugi za wybicie szyby

  Dwaj zatrzymani przez łomżyńskich policjantów obywatele Litwy odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem. Pierwszy z nich kierował samochodem mając ponad promil alkoholu w organizmie, a jego pasażer dzień później mając o blisko 2 promile więcej wybił szybę w drzwiach jednej z firm.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.