Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

ARESZT DLA 41-LATKA ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Data publikacji 18.07.2022

Na 3 miesiące do aresztu trafił 41-latek podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Łomżyńscy kryminalni w jego mieszkaniu znaleźli amfetaminę. Mieszkaniec Łomży usłyszał już zarzut i grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 41-latkowi podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kiedy policjanci ustalili, że mieszkaniec Łomży może posiadać narkotyki zapukali do jego drzwi. Mężczyzna nie krył zdziwienia ich wizytą. Podczas przeszukania mundurowi w jego pokoju znaleźli przezroczyste torebki z białym proszkiem, 5 tabletkami i suszem. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone środki to amfetamina, marihuana i ekstazy. Policjanci łącznie zabezpieczyli ponad 50 gramów tych narkotyków. 41-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych. Sąd zdecydował o jego 3 miesięcznym areszcie.

 

  • Dwóch policjantów w ubraniach cywilnych z opaską na ręku z napisem policja prowadzą zatrzymanego mężczyznę, który ma założone kajdanki na ręce trzymane z tyłu.
  • Policjant zakłada kajdanki zatrzymanemu mężczyźnie
  • Dwa banknoty i obok w przezroczystych torebkach biały proszek, susz koloru zielonego i różowe tabletki.
Powrót na górę strony