Aktualności

STRACILI PRAWA JAZDY ZA PRZEKROCZENIE PRĘDKOŚCI

Data publikacji 10.05.2022

Tylko w ubiegły weekend policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym sześciu kierowcom. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. We wszystkich przypadkach miejsca kontroli zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcom. Do kontroli dochodziło w przeciągu dwóch dni, w miejscach wskazanych przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W sobotę policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy. Pierwsza kontrola miała miejsce w Śniadowie. Tuż po 11 został tam zatrzymany 47-letni kierowca volvo. Mieszkaniec Wilkas przekroczył dopuszczalną prędkość o 60 kilometrów na godzinę. Kolejny nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany przed 13 w Marianowie. 37-letni mieszkaniec Łomianek jechał bmw i przekroczył dopuszczalną prędkość o 52 kilometry na godzinę.

W niedzielę na radar łomżyńskiej drogówki wpadły kolejne cztery osoby. Jako pierwszy, tuż przed 8 został zatrzymany kierowca fiata. 32-letni obywatel Litwy, w Piątnicy jechał z prędkością 105 kilometrów na godzinę. Po godzinie w tym samym miejscu zatrzymany został 44-letni kierowca audi. Mieszkaniec Małkini Górnej przekroczył dopuszczalną prędkość o 60 kilometrów na godzinę. Tuż po 10 w Nowogrodzie został zatrzymany kierowca volkswagena. 42-letni łomżanin przekroczył dopuszczalną prędkość o 58 kilometrów na godzinę. Ostatnia kontrola była przed 13 w Piątnicy. Zatrzymany tam został 36-letni mieszkaniec województwa warmińsko- mazurskiego. Jechał jaguarem z prędkością 103 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 53 kilometry na godzinę.  

Wszyscy stracili prawa jazdy. Każdy z zatrzymanych został również ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, a ich konta wzbogaciły się o 10 punktów karnych.  

Powrót na górę strony