Aktualności

NOWY RADIOWÓZ W ŁOMŻYŃSKIEJ KOMENDZIE POLICJI

Data publikacji 17.08.2021

Łomżyńska Policja otrzymała nowy radiowóz. Toyota Land Cruiser służyć będzie mundurowym z patrolówki. Pojazd został sfinansowany przez Komendę Główną Policji. Auto trafiło do łomżyńskiej jednostki dzięki wyróżnieniu dzielnicowego w ogólnopolskim konkursie ,,Policjant, który mi pomógł”.

Wczoraj łomżyńska policja otrzymała nowy radiowóz. Toyota Land Cruiser służyć będzie łomżyńskim policjantom z patrolówki, w tym między innymi "wodniakom". Oznakowany radiowóz wyposażony jest w silnik o pojemności 2,8 litra i mocy 204 koni mechanicznych. Pojazd posiada automatyczną skrzynię biegów. Zakup nowego samochodu służbowego, w kwocie 212 900 tysięcy złotych, został sfinansowany przez Komendę Główną Policji. Jest to wyróżnienie łomżyńskiej komendy, w związku z ogólnopolskim konkursem ,,Policjant, który mi pomógł”. Laureatem w tym konkursie został aspirant sztabowy Karol Kołodziejczyk - dzielnicowy z Łomży. Policjant znalazł się w gronie pięciu zwycięzców konkursu.

Nowy pojazd poprawi warunki pracy funkcjonariuszy pełniących służbę między innymi w okolicy akwenów. Policjanci wykorzystujący auto w służbie w sezonie wakacyjnym będą głównie dbać o bezpieczeństwo osób wypoczywających nad wodą.

  • Oznakowany radiowóz Toyota Land Cruiser.
  • Oznakowany radiowóz Toyota Land Cruiser.
  • Oznakowany radiowóz Toyota Land Cruiser.
Powrót na górę strony