30-LATEK ZATRZYMANY Z AMFETAMINĄ - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

30-LATEK ZATRZYMANY Z AMFETAMINĄ

Data publikacji 19.07.2021

Policjanci z łomżyńskiej patrolówki zatrzymali 30-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Na widok radiowozu mężczyzna zaczął uciekać, wyrzucając po drodze środki odurzające. Podejrzany usłyszał już zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartkową noc, policjanci z łomżyńskiej patrolówki jadąc jedną z głównych ulic miasta zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Podjęli pościg za mężczyzną, który po zatrzymaniu nie był w stanie wyjaśnić powodu swojego zachowania. Mundurowi podejrzewali, że 30-latek ma coś do ukrycia. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Na drodze, po której uciekał znaleźli trzy foliowe torebki z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że biały proszek to amfetamina, natomiast susz to nie określona substancja. Łomżanin noc spędził w policyjnym areszcie, a następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  • Dwóch policjantów w ubraniach cywilnych w odblaskowych kamizelkach z napisem policja trzymają zatrzymanego, który ma założone kajdanki na ręce trzymane z tyłu.
  • Dwóch policjantów w ubraniach cywilnych w odblaskowych kamizelkach z napisem policja trzymają zatrzymanego, który ma założone kajdanki na ręce trzymane z tyłu. Zdjęcie z przybliżeniem na ręce zatrzymanego.
  • Trzy torebki foliowe z zawartością suszu roślinnego oraz białego proszku.