Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy łomżyńską młodzież do udziału w wakacyjnym challange!

Data publikacji 25.06.2021

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży zapraszają do udziału w kolejnym konkursie. Tym razem postawiliśmy na rywalizację sportową. Uczestnicy mają za zadanie nakręcić krótki spot bądź filmik dokumentujący wakacyjną aktywność sportową. Łapcie telefony i ruszajcie w teren! Na nagrania czekamy do końca wakacji!

Podczas pandemii trudno było nam efektywnie zadbać o odpowiednią dawkę aktywności fizycznej. Siedzący tryb życia, zamknięte baseny i sale ćwiczeń uniemożliwiły nam zwykłe funkcjonowanie. Nie każdy miał w sobie tyle samodyscypliny, aby ćwiczyć w domu! Gdy teraz po mału wychodzimy do przyjaciół, wracamy do swojego hobby i sportowych rywalizacji ... Zaświtał nam pomysł, że przecież możecie się z nami podzielić swoimi pomysłami na aktywnie spędzony czas!

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w "Wakacyjnej rywalizacji sportowej o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Łomży." Pokażcie nam jak wstajecie z kanap i ruszacie na boisko, kort czy basen ... udowodnijcie, nie tylko sobie, że łomżyńska młodzież nie siedzi z założonymi rękami i że drzemie w was prawdziwy duch sportu.

Do rywalizacji o puchar zapraszamy młodzież ze szkół ponadpodstawowych z terenu Łomży i powiatu łomżyńskiego. Chellenge ma polegać na nagraniu krótkiego spotu bądź filmiku pokazujacego jak aktywnie spędzacie wakacyjny czas wolny. Nagranie może przedstawiać trening w domu, bieg w lesie czy podwórkową rywalizację o piłkę. Najbardziej oryginalne materiały filmowe zostaną nagrodzone przez Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.

Nagrania mogą być umieszczone na dowolnym nośniku, powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem oraz zawierać wiek uczestnika i pełną nazwę szkoły, do której uczeń chodzi.

Następnie dostarczyć do dnia 23 sierpnia 2021 roku:

  • listownie do Komendy Miejskiej Policji w Łomży przy ulicy Partyzantów 48B 18 - 400 Łomża; z dopiskiem – "Wakacyjna rywalizacja sportowa o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Łomży".

  • drogą elektroniczną na adres e-mail: karolina.borawska@lomza.bk.policja.gov.pl

Regulamin dostępny poniżej w załączniku

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony