TO BYŁA PRAWDZIWA NIESPODZIANKA - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

TO BYŁA PRAWDZIWA NIESPODZIANKA

Data publikacji 27.05.2021

Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Mundurowi znaleźli je w jajku niespodziance. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. 35-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek po 20, łomżyńscy policjanci patrolując ulicę miasta zwrócili uwagę na mężczyznę, który na widok patrolu gwałtownie przyśpieszył i próbował uciec do sklepu. W trakcie legitymowania szybko wyszedł na jaw powód takiego zachowania. Mieszkaniec gminy Łomża w torebce sportowej, a dokładnie w jajku niespodziance schowany miał metalowy pojemnik. Znajdował się w nim biały proszek. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że plastikowe opakowanie znalazł na ulicy. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Już następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

  • Umundurowany policjant korytarzem komendy prowadzi osobę zatrzymaną, która ma założone kajdanki na ręce trzymane z przodu.
  • Umundurowany policjant trzyma osobę zatrzymaną w korytarzu komendy, który ma założone kajdanki na ręce trzymane z przodu.
  • Pojemnik metalowy i żółte plastikowa opakowanie w kształcie jajka.