USŁYSZAŁ 17 ZARZUTÓW - ZA POSIADANIE I UDZIELANIE NARKOTYKÓW - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

USŁYSZAŁ 17 ZARZUTÓW - ZA POSIADANIE I UDZIELANIE NARKOTYKÓW

Data publikacji 30.04.2021

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Część amfetaminy schowana była w lodówce, część w piekarniku. Zatrzymany odpowie również za udzielanie substancji psychotropowych małoletniemu. Mieszkaniec Łomży usłyszał łącznie 17 zarzutów i decyzją sądu otrzymał trzymiesięczny areszt. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę po 9, łomżyńscy kryminalni weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z posiadanych informacji wynikało, że mieszkający tam 25-latek może posiadać narkotyki. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Mundurowi znaleźli foliowe woreczki z białym proszkiem oraz wagę elektryczną. Część z nich schowana była w lodówce, część w piekarniku. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczona substancja to amfetamina o łącznej wadze ponad 200 gramów. Mieszkaniec Łomży został zatrzymany i wczoraj usłyszał łącznie 17 zarzutów, w tym za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz 16 zarzutów za udzielanie ich małoletniemu. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  • Dwóch policjantów w ubraniach cywilnych, w kamizelkach odblaskowych z napisem Policja, trzymają osobę zatrzymaną. Mężczyzna założone ma kajdanki na ręce trzymane z tyłu.
  • Dwóch policjantów w ubraniach cywilnych, w kamizelkach odblaskowych przy radiowozie nieoznakowanym. Zatrzymany mężczyzna wsiada do radiowozu, na tylne siedzenie.
  • Zabezpieczone środki odurzające oraz waga elektryczna zapakowane w torebki foliowe.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 3.87 MB)

Pliki do pobrania