Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dobór do służby w Policji - jak zostać przewodnikiem psa służbowego?

Data publikacji 28.06.2020

Stoisz przed decyzją wyboru zawodu i zastanawiasz się co chcesz robić w swoim życiu zawodowym? Może chcesz zostać przewodnikiem psa służbowego w Policji? Obejrzyj materiał filmowy, który polska Policja przygotowała wspólnie z kanałem HISTORY. Dowiesz się z niego między innymi jakie kryteria należy spełnić, aby pracować jako policyjny przewodnik i jakie cechy charakteru trzeba mieć, aby czerpać satysfakcję z tego rodzaju służby.

Materiał filmowy został zrealizowany w Siedlcach we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji z siedzibą w Radomiu oraz z udziałem Wydziału Promocji Biura Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji. O łączeniu służby z pasją, o miłości do zwierząt, o wyzwaniach, które stawia przed policjantami ta wyjątkowa służba, o silnej więzi między psem a jego przewodnikiem opowiadają funkcjonariusze, którzy pełnią służbę ze swoimi czworonożnymi kompanami (źródło: Biuro Komunikacji Społecznej KGP).

Zadzwoń i dowiedz się więcej w sprawie DOBORU DO SŁUŻBY w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży:

tel: 47 717 1405

Informacji na temat zasad prowadzonego naboru do służby w Policji udzielają pracownicy Zespołu Prezydialnego Kadr i Szkolenia w Łomży w dniach: poniedziałek - piątek w godz. 8:00– 15:00

Szczegółowe informacje na ten temat:  ZASADY REKRUTACJI DO SŁUŻBY W POLICJI

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 46.22 MB)

Powrót na górę strony