#roadpolsafetydays – także w Łomży - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

#roadpolsafetydays – także w Łomży

Data publikacji 16.09.2020

Łomżyńscy policjanci, od zawsze, czynnie, włączają się w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W najbliższy piątek w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności pod nazwą „ROAD SAFETY DAYS”, zostanie zorganizowany "Dzień otwarty ruchu drogowego". Zapraszamy!

Przez najbliżyszy tydzień we wszystkich europejskich krajach prowadzona będzie akcja pod nazwą ROAD SAFETY DAYS, do zeszłego roku znana bardziej pod nazwą EDWARD, wpisująca się w Europejski Tydzień Mobilności. Policjanci z łomżyńskiej "drogówki" od zawsze włączają się w różnego rodzaju akcje majace na celu poprawę bezpieczeństwa, zwłaszcza, w ruchu drogowym. I tym razem nie mogło być inaczej. W ramach tych działań, w najbliższy piątek wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Łomży organizujemy "Dzień otwarty ruchu drogowego".

A tym czasem, wzywamy wszystkich użytkowników dróg do przemyślenia swojego zachowania na drodze. Na piątkowym spotkaniu postaramy się, pokazać, jak można zminimalizować niebezpieczeństwo w ruchu drogowym i zwiększyć własne bezpieczeństwo, niezależnie od tego, czy podróżujemy samochodem, motocyklem, rowerem, hulajnogą czy pieszo. Jeśli każdy z nas zacznie od wprowadzenia niewielkich zmian w swoim zachowaniu na drodze, niewątpliwie może to przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na drodze nas wszystkich.

Zapraszamy!

Miejsce: plac manewrowy na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży przy ulicy Zjazd.

Czas: 18 września 2020 roku

Godziny: 10.00 – 12.00

Spotkanie zostanie przeprowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności!