Byli poszukiwani - zostali zatrzymani - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Byli poszukiwani - zostali zatrzymani

Data publikacji 16.07.2020

Łomżyńscy policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Czujność funkcjonariuszy i ich zaangażowanie ponownie przyniosły pozytywne efekty.

Policjanci praktycznie codziennie zajmują się ustalaniem miejsc pobytu osób poszukiwanych różnymi zarządzeniami prokuratur i sądów. Wczoraj w ręce mundurowych z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego trafił 30-latek poszukiwany listem gończym. Mężczyzna ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości, spędzi w więzieniu najbliższe pół roku. Kolejnym był 46-latek, poszukiwany przez sąd w związku z przestępstwami przeciwko rodzinie i kradzieżami, którego dziś rano zatrzymali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego. Ma do odbycia karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. Natomiast policjanci z Posterunku Policji w Wiźnie, we wtorek zatrzymali 32-latka. Mężczyzna poszukiwany był z kolei zarządzeniem prokuratury do ustalenia miejsca pobytu.

Warto wiedzieć, że aktualizowana baza osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości z całej Polski, znajduje się pod adresem: https://poszukiwani.policja.pl