Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ŁOMŻYŃSCY POLICJANCI PRZYJĘLI WYZWANIE OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ #GASZYNCHALLENGE

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży włączyli się do akcji charytatywnej #GaszynChallenge, aby pomóc dzieciom, które tej pomocy potrzebują. Do zadania zostaliśmy nominowani przez funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. Podjęliśmy to wyzwanie! Wszyscy razem pomóżmy Kubusiowi w walce ze straszliwą chorobą!

Łomżyńscy policjanci podjęli wyzwanie do ogólnopolskiej akcji charytatywnej #GaszynChallenge. Służba wymaga od funkcjonariuszy ciągłego podnoszenia formy i sprawności fizycznej.  Tym bardziej, gdy cel sportowej aktywności jest tak szczytny. Policjanci wsparli tym samym działania mające na celu niesienie pomocy Kubusiowi z Hajnówki w walce z okrutną chorobą SMA, jak i innym dzieciom, znajdującym się w podobnie trudnej sytuacji.

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengekuba

Po wykonaniu zadania I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Łomży podinspektor Krzysztof Sewioło nominował do tej inicjatywy:

·  Żołnierzy z 18 Pułku Logistycznego w Łomży,

·  Funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Czerwonym Borze,

·  Funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.

  • KMP Łomża podejmuje wyzwanie w akcji charytatywnej.
  • KMP Łomża podejmuje wyzwanie w akcji charytatywnej.
  • KMP Łomża podejmuje wyzwanie w akcji charytatywnej.

Opis filmu: Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży włączyli się do akcji charytatywnej #GaszynChallenge, aby pomóc dzieciom, które tej pomocy potrzebują. Do zadania zostaliśmy nominowani przez funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. Podjęliśmy to wyzwanie! Wszyscy razem pomóżmy Kubusiowi w walce ze straszliwą chorobą! Po wykonaniu zadania I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Łomży podinspektor Krzysztof Sewioło nominował do tej inicjatywy: Żołnierzy z 18 Pułku Logistycznego w Łomży, Funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Czerwonym Borze, Funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Na filmie mundurowi idą schodami w dół, po czym rozpoczynają zadanie polegające na wykonaniu 10 pompek. Na koniec biją brawa całej akcji i wychodzą z kadru, wracając do budynku.