ZATRZYMANY ZA KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZATRZYMANY ZA KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM

Data publikacji 28.11.2019

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do niezabezpieczonego budynku gospodarczego. Oszacowane straty skradzionego sprzętu to blisko 2 tysiące złotych. Teraz sprawą zajmie się sąd. Policjanci apelują, o to aby należycie zabezpieczać swoje mienie!!

Łomżyńscy kryminalni ustalili i zatrzymali 24 - latka podejrzanego o kradzież z włamaniem. Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu na terenie gminy Łomża. Jak wynikało ze zgłoszenia, sprawca wyniósł z niezabezpieczonego budynku gospodarczego między innymi: naczynia z porcelany i kryształu, różnego rodzaju figurki, a także odkurzacz do zbierania popiołu. Właściciel skradzionych przedmiotów oszacował swoje straty na blisko 2 tysiące złotych. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów, a 24 – letni mieszkaniec gminy Łomża wczoraj usłyszał zarzut. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Zważywszy na fakt, iż okres jesienno – zimowy to czas, w którym rzadziej zaglądamy do altanek i ogródków działkowych, domów letnich, budynków gospodarczych itp. zwracamy się do Państwa ze szczególnym apelem o to, żeby zadbać należycie o swoje mienie i prawidłowo je zabezpieczyć, chcąc tym samym skutecznie uchronić się przed kradzieżą.