PRZEKROCZYLI PRĘDKOŚĆ – STRACILI PRAWA JAZDY - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PRZEKROCZYLI PRĘDKOŚĆ – STRACILI PRAWA JAZDY

Data publikacji 22.10.2019

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy dwóm nieodpowiedzialnym kierowcom. Mężczyźni przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. W obu przypadkach miejsce kontroli drogowej zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcom. Mężczyźni przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Do kontroli drogowych doszło w Zbójnej. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wczoraj, po 10.00 do kontroli drogowej został zatrzymany 31-letni kierujący mercedesem. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi o 63 km/h. Kwadrans później, z ruchu drogowego został wyeliminowany kierowca bmw. 27-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h. Mężczyźni stracili prawo jazdy. Każdy z nich został również ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych.  

Policjanci apelują  o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.