CHCESZ MIEĆ CIEKAWY ZAWÓD? ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS! - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

CHCESZ MIEĆ CIEKAWY ZAWÓD? ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS!

Data publikacji 12.08.2019

Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, mieć stabilną i dającą satysfakcję pracę – wstąp w nasze szeregi! Policjant to trudny zawód, ale także wyjątkowe powołanie i szlachetna przygoda naznaczona poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi. Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, chcesz pomagać innym - ZOSTAŃ POLICJANTEM!

Policja to umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego (art. 1 ust. 1 Ustawy z dnia 6.04.1990r o Policji).

Zastanawiasz się…

Policja, jako ogólnopolski pracodawca, oferuje między innymi ciekawą i satysfakcjonującą służbę, stabilne zatrudnienie, wysoki poziom nauczania i zaplecza dydaktycznego w szkołach policyjnych, wynagrodzenie po szkoleniu podstawowym zawodowym około 3200 zł netto, nagrody: roczne, motywacyjne, jubileuszowe, możliwość doskonalenia zawodowego i rozwój zawodowy, służbę w organizacji zaufania społecznego, szeroki katalog specjalizacji, wyjątkową rolę społeczną – bycie policjantem to nie tylko zawód, jest to przede wsztystkim służba społeczeństwu.

Podjąłeś/jęłaś już decyzję…

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

tel: 86 474 1405

Informacji na temat zasad prowadzonego naboru do służby w Policji udzielają specjaliści Zespołu Prezydialnego Kadr i Szkolenia w Łomży w dniach:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00– 15:00

Szczegółowe informacje na ten temat: ZASADY REKRUTACJI DO SŁUŻBY W POLICJI