PRZEKROCZYLI PRĘDKOŚĆ – STRACILI PRAWA JAZDY - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PRZEKROCZYLI PRĘDKOŚĆ – STRACILI PRAWA JAZDY

Data publikacji 15.07.2019

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym dwóm nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. W obydwu przypadkach miejsca te zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym dwóm nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.  W obydwu przypadkach miejsca te zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Do pierwszej kontroli drogowej doszło w minioną sobotę, około godziny 09.30, w Miastkowie. 40-latek, który kierował toyotą,  przekroczył dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi o 67 km/h. Również w sobotę, tym razem w Śniadowie, po godzinie 16.20, został zatrzymany do kontroli drogowej kierowca forda, który przekroczył dozwoloną prędkość o 58 km/h. Nieodpowiedzialnym kierującym okazał się 35-latek.

Mężczyźni stracili prawa jazdy. Dodatkowo, każdy z nich został ukarany mandatem karnym oraz otrzymał 10 punktów karnych.

Policjanci apelują  o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.