PRZEKROCZYLI PRĘDKOŚĆ – STRACILI PRAWA JAZDY - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PRZEKROCZYLI PRĘDKOŚĆ – STRACILI PRAWA JAZDY

Data publikacji 27.06.2019

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym dwóm nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Miejsce, w którym mierzona była prędkość, zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym dwóm nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.  W obydwu przypadkach kontroli dokonano w Miastkowie na dk 61. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Do pierwszej kontroli drogowej doszło wczoraj, o godzinie 19.45. 34-latek, który kierował samochodem marki hyundai,  przekroczył dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi o 51 km/h. Dosłownie kilka chwil później w tym samym miejscu, został zatrzymany do kontroli drogowej kierowca iveco, który również przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Nieodpowiedzialnym kierującym okazał się 45-latek. Mężczyźni stracili prawa jazdy. Dodatkowo, każdy z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 oraz otrzymał 10 punktów karnych.  

Policjanci apelują  o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.