ODSZEDŁ NA WIECZNĄ SŁUŻBĘ... - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ODSZEDŁ NA WIECZNĄ SŁUŻBĘ...

Data publikacji 08.06.2019

Z ogromnym smutkiem informujemy, że dzisiaj w nocy zmarł nasz Kolega i oddany służbie Policjant aspirant Tomasz Piaścik z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Odchodząc za wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę, bliskich, przyjaciół i kolegów. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników łomżyńskiej jednostki składa Komendant Miejski Policji w Łomży nadkomisarz Marek Sienkiewicz.

Aspirant Tomasz Piaścik służył w Policji przez 29 lat. Od 2016 roku związany był z Wydziałem Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Przez ten czas dał się poznać jako wzorowy, odpowiedzialny i sumienny Policjant. Był wielokrotnie nagradzany przez przełożonych za zaangażowanie w służbie.

Tomek miał niespełna 53 lata. Był oddanym służbie policjantem i zarazem wspaniałym człowiekiem, pełnym ciepła i życzliwości. Zawsze pogodny i uśmiechnięty, nigdy nikomu nie odmawiał pomocy...

Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Łomży, policjanci i pracownicy łomżyńskiej komendy składają szczere wyrazy współczucia i łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie Rodziną.