Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

RZECZYWIŚCIE „TRZEŹWY PORANEK” – DZIAŁANIA ŁOMŻYŃSKIEJ „DROGÓWKI”

Data publikacji 26.03.2019

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, w ramach przeprowadzonych dziś działań pod nazwą „Trzeźwy poranek”, przebadali pod kątem trzeźwości 205 kierowców. Podczas porannej akcji nie ujawniono żadnego przypadku kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu.

Mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, eliminowanie z ruchu kierujących „po alkoholu”, a także w celu ograniczenia liczby zdarzeń drogowych, dziś rano funkcjonariusze z łomżyńskiej drogówki sprawdzali trzeźwość kierowców. Kontrole odbywały się na ulicy Nowogrodzkiej w Łomży. Przebadano 205 osób. Podczas dzisiejszych działań nie ujawniono kierowcy, który wsiadł do auta i zdecydował się  na jazdę będąc pod wpływem alkoholu. Tego typu działania będą kontynuowane.

 

  • zdjęcie kolorowe pokazujące  kontrolę trzeźwości. na zdjęciu widać dwa samochody pierwszy biały drugi granatowy przy granatowym stoi policjantka z miernikiem do badania.
  • zdjęcie kolorowe, na którym widać funkcjonariusza Wydziału Ruchu Drogowego podchodzącego do zatrzymanego auta w celu zbadania stanu trzeźwości kierującego.
  • Zdjęcie kolorowe pokazujące badanie trzeźwości kierowcy czerwonego pojazdu. na fotografii widać  trzy pojazdy i policjantkę stojącą obok czerwonego auta