WSTĄP W NASZE SZEREGI – ZACHĘCAJĄ ŁOMŻYŃSCY POLICJANCI - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

WSTĄP W NASZE SZEREGI – ZACHĘCAJĄ ŁOMŻYŃSCY POLICJANCI

Data publikacji 13.02.2019

Chcesz wykonywać ciekawy zawód, robić coś pożytecznego, a także mieć stabilną pracę - wstąp w nasze szeregi! Tak zachęcają młodych ludzi do pracy w Policji funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Podkreślają przy tym, że jest to służba, która niejednokrotnie wymaga wielu poświęceń ale jednocześnie daje ogromną satysfakcję z jej wykonywania.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży spotkali się wczoraj ze studentami Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Spotkanie poświęcone było omówieniu poszczególnych etapów doboru do służby. Studenci w przerwach pomiędzy wykładami mogli porozmawiać z funkcjonariuszami o aspektach pracy w Policji. Młodzi ludzie z zaciekawieniem słuchali o trudach, ale także o wyjątkowości służby w Policji, o powołaniu i szlachetnej przygodzie naznaczonej poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi.

Zainteresowanych, zaproszono do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naboru, które znajdują się na stronie Komendy Miejskiej Policji w Łomży w zakładce REKRUTACJA.