Bezpieczni na stoku - zaproszenie do udziału w zawodach - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczni na stoku - zaproszenie do udziału w zawodach

Data publikacji 22.01.2019

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zapraszają dzieci wraz z opiekunami do wzięcia udziału w zawodach narciarskich na stoku. Zawody odbędą się w ramach działań "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Podczas zabawy promowane będą m.in. zasady bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu na nartach.

Już w najbliższą sobotę 26 stycznia 2019 roku w godzinach 10:00 - 14:00 na stoku narciarskim w Rybnie, prowadzone będą działania profilaktyczne łomżyńskiej Policji związane z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych. Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji łomżyńskiej komendy, wspólnie z Grupą Ratowniczą Nadzieja z Łomży przygotowali moc atrakcji dla najmłodszych. W ramach działań, około godziny 11:00 zorganizowane zostaną zawody narciarskie dla dzieci. Zmagania młodych narciarzy rozgrywały się będą w trzech kategoriach:

I – od 4 do 6 lat

II – od 7 – 10 lat

III – od 11-13 lat

Dodatkowo przeprowadzony zostanie konkurs dotyczący wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Do wygrania między innymi kaski narciarskie.

Zapraszamy do udziału.

Zapisy w dniu zawodów w namiocie na stoku - decyduje kolejność zgłoszeń.

Łomżyńscy policjanci zapraszają też do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. "Stok nie jest dla bałwanów", którego tematem jest  zilustrowanie dekalogu reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskie FIS. (Szczegóły)