Zgłoszenie na Krajowej Mapie Zagrożeń znowu potwierdzone - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zgłoszenie na Krajowej Mapie Zagrożeń znowu potwierdzone

Data publikacji 28.12.2018

Łomżyńscy policjanci na ul. Meblowej zatrzymali do kontroli skodę, której kierowca przekroczył prędkość o 69 km/h. Mundurowi natychmiast zatrzymali 41-latkowi prawo jazdy. Policyjne kontrole prędkości są wynikiem zgłoszeń za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego łomżyńskiej komendy, na ul. Meblowej w Łomży, zatrzymali dziś do kontroli kierowcę skody. 41-letni mieszkaniec miasta jechał z prędkością 119 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 69 km/h. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a za popełnione wykroczenie nałożyli mandat w wysokości 400 zł. Policyjne kontrole w tym regionie są reakcją na zgłoszenia za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, a ujawnione wykroczenia potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem Mapy.

Mundurowi apelują o ostrożną i rozważną jazdę. Przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.