Chcesz wiedzieć kto jest Twoim dzielnicowym? Zajrzyj na stronę! - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Chcesz wiedzieć kto jest Twoim dzielnicowym? Zajrzyj na stronę!

Data publikacji 14.08.2018

Dzielnicowy jest policjantem pierwszego kontaktu ze społeczeństwem. W ramach swoich kompetencji pomaga w rozwiązywaniu problemów mieszkańców swojego rejonu służbowego. Wyjaśnia obowiązujące procedury bądź kieruje do właściwych instytucji zajmujących się szeroko rozumianą pomocą. Każdy mieszkaniec Łomży i powiatu łomżyńskiego może skontaktować się ze swoim dzielnicowym i zgłosić mu swój problem.

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką DZIELNICOWI dostępną na stronie Komendy Miejskiej Policji w Łomży, gdzie dowiecie się Państwo kto jest DZIELNICOWYM w danym rejonie miasta. Kontakt z dzielnicowym można nawiązać osobiście, telefonicznie oraz  poprzez pocztę elektroniczną. Funkcjonariusz ten odbiera pocztę w godzinach swojej służby. Pamiętajmy, że podany adres e-mail nie służy do zgłaszania sytuacji wymagających pilnej interwencji, ani do składania zawiadomienia o przestępstwie czy wykroczeniu. W przypadku potrzeby szybkiej pomocy ze strony funkcjonariuszy Policji prosimy o skorzystanie z numeru telefonu 112!.

Przypominamy, że dostępna jest także aplikacja mobilna „Moja Komenda”, która ułatwia lokalizowanie komend i komisariatów Policji na terenie całego kraju. Aplikacja przygotowana przez MSWiA pozwala na szybkie sprawdzenie najbliższej jednostki Policji oraz zawiera aktualną bazę wszystkich dzielnicowych w Polsce i umożliwia ich odszukanie. Zachęcamy do korzystania.