LEKCJA BEZPIECZEŃSTWA W ŁOMŻYŃSKIEJ KOMENDZIE - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

LEKCJA BEZPIECZEŃSTWA W ŁOMŻYŃSKIEJ KOMENDZIE

Data publikacji 29.05.2018

Łomżyńscy policjanci gościli uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łomży. Dzieci uczestniczyły w nietypowej lekcji bezpieczeństwa, zwiedzali komendę oraz poznawali pracę funkcjonariuszy.

Dziś przed południem łomżyńscy policjanci gościli w Komendzie Miejskiej Policji grupę uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łomży. Dzieci odwiedziły między innymi stanowisko kierowania i miejsce w którym znajduje się centrum miejskiego monitoringu. W sali, gdzie odbywają się codzienne odprawy służbowe funkcjonariuszy, policjanci zorganizowali młodym słuchaczom pogadankę na temat bezpieczeństwa w drodze do szkoły. Na zakończenie wizyty, uczniowie mogli usiąść za kierownicą radiowozu a także zobaczyć mini pokaz tresury psów służbowych. Mundurowi nie nadążali z udzielaniem odpowiedzi na zadawane przez młodych gości pytania dotyczące ich codziennej służby.

Spotkanie odbyło się w ramach ogólnopolskich działań informacyjno – edukacyjnych adresowanych do uczniów szkół podstawowych pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny”