„KOBIETY W SŁUŻBIE” – ŚWIĘTOWAŁY W ŁOMŻY - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„KOBIETY W SŁUŻBIE” – ŚWIĘTOWAŁY W ŁOMŻY

Data publikacji 10.03.2018

Panie, które na co dzień pracują w mundurze bądź na stanowiskach cywilnych, usłyszały dziś mnóstwo ciepłych słów z okazji Święta Kobiet. W tym wyjątkowym spotkaniu wziął udział Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski, Ks. Biskup Tadeusz Bronakowski oraz szefowie innych służb mundurowych województwa podlaskiego i powiatu łomżyńskiego.

Dziś w sali Szkół Katolickich w Łomży Panie, które na co dzień pracują w mundurze, bądź na stanowiskach cywilnych w służbach mundurowych, usłyszały mnóstwo ciepłych słów z okazji Święta Kobiet. W tym wyjątkowym spotkaniu wziął udział Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, który osobiście powitał każdą z przybyłych Pań, wręczając jej pięknego tulipana. W uroczystości uczestniczył także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski,  Ks. Biskup Tadeusz Bronakowski oraz szefowie innych służb mundurowych województwa podlaskiego i powiatu łomżyńskiego.

Życzenia m.in. dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym skierował do Pań jako pierwszy Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński. Pan Minister podziękował Paniom „za ich profesjonalizm, wiedzę, a także za życzliwość i uśmiech”. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski przygotował zebranym Paniom niespodziankę w postaci okazjonalnego i humorystycznego wiersza, w którym podkreślił, że cieszy się z tej miłej wizyty w Łomży. Paniom życzył spokoju, miłości i jak najmniej trosk.

Także szefowie pozostałych służb mundurowych przekazali zebranym Paniom ciepłe słowa z okazji ich święta. Uśmiechy na twarzy wszystkich uczestników spotkania wywołały życzenia nagrane przez żołnierzy, funkcjonariuszy Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, policjantów i małych mężczyzn z Przedszkola Samorządowego nr 51 w Białymstoku. O oprawę muzyczną zadbał z kolei zespół wokalno – instrumentalny z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Ponieważ serdeczności i uśmiechów nigdy za wiele… to również Panie przygotowały Panom niespodziankę z okazji ich dzisiejszego święta. Były serdeczne życzenia, a na koniec, wybrzmiało wspólnie zaśpiewane "Sto lat".