Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NA STOKU” - ZAWODY NARCIARSKIE (zaproszenie)

Data publikacji 24.01.2018

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zapraszają dzieci wraz z opiekunami do wzięcia udziału w zawodach narciarskich na stoku. Zawody odbędą się w ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Podczas zabawy promowane będą zasady bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu na zorganizowanych terenach narciarskich.

Na półmetku ferii zimowych 2018, już w najbliższą sobotę 27 stycznia w godzinach 12:00-14:00 na stoku narciarskim w Rybnie, przeprowadzone zostaną działania profilaktyczne łomżyńskiej Policji związane z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży podczas trwania zimowego wypoczynku. Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji łomżyńskiej komendy, zapraszają do wzięcia udziału w zawodach narciarskich. Zmagania młodych narciarzy rozegrają się w dwóch kategoriach: I – do 8 lat, II – od 9 do 13 lat. Zapisy do konkursu na miejscu wydarzenia. Do wygrania atrakcyjne nagrody, między innymi kaski narciarskie.

Łomżyńscy policjanci zapraszają też do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pn. "Stok nie jest dla bałwanów", którego tematem jest  zilustrowanie dekalogu reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (szczegóły konkursu).