Policjanci na Dniu Profilaktyki w łomżyńskiej „WECIE” - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na Dniu Profilaktyki w łomżyńskiej „WECIE”

Data publikacji 16.11.2017

Przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Łomży wzięli dziś udział w uroczystym podsumowaniu projektu pod nazwą „WETA stawia VETO dopalaczom”. Program ten został dofinansowany w 2017 roku z urzędowego programu „Ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 – 2017” koordynowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

Dziś przed południem w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży odbyło się uroczyste podsumowanie projektu pod nazwą „WETA stawia VETO dopalaczom”. Policjanci z łomżyńskiej jednostki zostali zaproszeni do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. W spotkaniu wzięły udział różne instytucje na co dzień zajmujące się profilaktyką. Sporym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko zorganizowane przez przedstawicieli łomżyńskiej Policji. Młodzież mogła dowiedzieć się jak funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa czy zapoznać się z zasadami doboru do służby w Policji. Przedsięwzięcie było okazją do wspólnego propagowania wśród młodych ludzi zdrowego i mądrego stylu życia.

Program ten został dofinansowany w 2017 roku z urzędowego programu „Ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 – 2017” koordynowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.