Debata społeczna w Piątnicy - zaproszenie - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Debata społeczna w Piątnicy - zaproszenie

Data publikacji 10.11.2017

Łomżyńscy policjanci zapraszają serdecznie mieszkańców gminy Piątnica, do wspólnej rozmowy o bezpieczeństwie. Debata społeczna pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” odbędzie się w najbliższą środę, 15 listopada 2017 roku, o godz. 12:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy.

Debata społeczna, to forma komunikowania się ze społeczeństwem w sprawach dotyczących bezpieczeństwa i profilaktyki. Pozwala ona na wymianę informacji pomiędzy Policją, a mieszkańcami danego terenu m.in. o istniejących zagrożeniach. Dzięki temu możliwe jest wypracowanie metod pozwalających na podejmowanie działań w celu eliminowania tych zagrożeń z przestrzeni publicznej.

Najbliższa debata społeczna odbędzie się w Piątnicy, w dniu 15 listopada 2017 roku, o godz. 12:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury. Funkcjonariusze zapraszają mieszkańców do wspólnej rozmowy o bezpieczeństwie po reaktywacji Posterunku Policji w tej miejscowości. Posterunek Policji w Piątnicy uroczyście otwarto 24 stycznia 2017 roku. W uroczystości uczestniczyli wtedy: Sekretarz Stanu w MSWiA Pan Jarosław Zieliński, Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Helena Michalak, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku Pan nadinsp. Daniel Kołnierowicz, Podlaski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej Pan st. bryg. Jarosław Wendt, oraz Komendanci Miejscy i Powiatowi Policji z jednostek sąsiadujących, władze samorządowe, duchowieństwo, a także mieszkańcy.

Zapraszamy do udziału w tym spotkaniu.