Trzymiesięczny areszt za narkotyki w bmw - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Trzymiesięczny areszt za narkotyki w bmw

Data publikacji 11.10.2013

Łomżyński sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące wobec 21-letniego, pasażera bmw, gdzie zabezpieczono znaczną ilość narkotyku. Jego młodszy kompan został objęty dozorem policyjnym.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Łomży na wniosek tamtejszej prokuratury zastosował wobec 21-letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. W miniony poniedziałek w trakcie kontroli bmw mundurowi zabezpieczyli przy 21 - latku worek w którym znajdowało się ponad 2 kg marihuany. (WIĘCEJ w "Narkotyki w samochodzie" z 09.10.2013) Dodatkowo, w trakcie przeszukania drugiego mężczyzny - 20-latka, policjanci ujawnili jeszcze torebkę z zapięciem strunowym z zawartością blisko 10 gramów marihuany. 20 – latek został objęty policyjnym dozorem z obowiązkiem stawiennictwa raz w tygodniu w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży.

Wartość rynkowa zabezpieczonych środków odurzających to około 70 tys. złotych. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.