28- LATEK Z NARKOTYKAMI ZATRZYMANY - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

28- LATEK Z NARKOTYKAMI ZATRZYMANY

Data publikacji 21.06.2017

Łomżyńscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli u 28-latka ponad 15 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Policjanci z Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, w minioną sobotę około godziny 19.00, otrzymali informację, że w rejonie jednej z łomżyńskich ulic przebywa mężczyzna prawdopodobnie posiadający środki odurzające. Na miejsce interwencji natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy zastali grupę młodych ludzi. Jeden z nich, na widok patrolu, zaczął zachowywać się w sposób nienaturalny. Jak się okazało, w kieszeni bluzy 28-latka policjanci ujawnili foliową torebkę z zawartością suszu roślinnego oraz małą wagę elektroniczną. Badanie testerem narkotykowym wstępnie wykazało, że ponad 15 gramów zabezpieczonego suszu jest marihuaną.

28-latek spędził noc w policyjnym areszcie. Mieszkaniec Łomży usłyszał zarzut posiadania środków odurzających a jego dalszym losem zajmie się sąd.