Zmarł nasz Kolega i Przyjaciel asp. szt. Janusz Chojnowski - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zmarł nasz Kolega i Przyjaciel asp. szt. Janusz Chojnowski

Data publikacji 09.01.2013

W dniu 08.01.2013 roku zmarł nasz serdeczny Kolega i Przyjaciel Janusz Chojnowski. Przez ostatni okres swojego życia zmagał się z ciężką chorobą. Składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu Rodzinie i bliskim.

Asp. szt. Janusz Chojnowski służył w Policji od 1995 roku. Swoją służbę rozpoczął w Komendzie Rejonowej Policji w Łomży. Większość kariery zawodowej poświęcił Wydziałowi Ruchu Drogowego. Od 2010 roku był funkcjonariuszem Wydziału Prewencji. Był lubianym, szanowanym Kolegą i Przyjacielem, zawsze serdecznym, życzliwym i uśmiechniętym. 

Niestety los okazał się dla Janusza niełaskawy. Przez ostatnie lata walczył z chorobą nowotworową. Choroba ta okazała się bezwzględną – Janusz Chojnowski zmarł w jednym z warszawskich szpitali. Miał dopiero 41 lat.

Jako policjanci, ale przede wszystkim jako koledzy i przyjaciele Janusza składamy Rodzinie i bliskim wyrazy współczucia i głębokiego żalu.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w najbliższy piątek 11.01.2013r. o godz. 12.00 przy ul. Przykoszarowej 22A w Łomży.