Zaginionego mężczyznę odnaleźli łomżyńscy policjanci - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginionego mężczyznę odnaleźli łomżyńscy policjanci

Data publikacji 19.11.2014

Policjanci z Łomży odnaleźli w kompleksie leśnym  zaginionego wczoraj 50-latka.  Mężczyzna noc spędził w trudnych warunkach przy temperaturze sięgającej poniżej zera. Dzięki zaangażowaniu w poszukiwania mundurowych, nie doszło do tragedii. Wyczerpany i wyziębiony został przekazany przez policjantów pod opiekę lekarską.

Wczoraj po godzinie 17:00 dyżurny łomżyńskiej policji został poinformowany o zaginięciu 50-letniego mieszkańca Łomży. Jak wynikało ze zgłoszenia mężczyzna przebywał w Ośrodku Wsparcia w Kownatach nieopodal Łomży. Zaginiony był ciężko chory, miał problemy z poruszaniem się. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli intensywne poszukiwania zaginionego. W akcji poszukiwawczej udział wzięli także policjanci Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Służby Kryminalnej KGP i  z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, strażacy,  ratownicy z Grupy Ratowniczej Nadzieja, rodzina  oraz okoliczni mieszkańcy. Poszukiwania policyjne trwały nieprzerwanie przez całą noc. W działaniach nocnych uczestniczyło blisko pięćdziesięciu funkcjonariuszy policji. Dzięki ich determinacji w wyniku przeszukiwania okolicznych lasów, dziś po godzinie 10:00 policjanci odnaleźli leżącego pod liśćmi w kompleksie leśnym nieopodal miejscowości Pieńki Borowe (gm. Jedwabne) 50-latka. Wycieńczony i wyziębiony mężczyzna był przytomny. Został bezpiecznie przekazany pod opiekę karetki pogotowia skąd trafił do szpitala.


Łomżyńscy policjanci dziękują mieszkańcom okolicznych miejscowości za sygnały, które każdorazowo były bardzo szczegółowo sprawdzane przez funkcjonariuszy biorących udział w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny!


Komunikat o zaginięciu! - Nieaktualny!

Od wczoraj łomżyńscy policjanci razem ze strażakami i ratownikami medycznymi z Grupy Ratowniczej Nadzieja, szukają zaginionego 50-letniego mieszkańca Łomży.

Mężczyzna ostatni raz widziany był wczoraj 18.11.2014 roku około godziny 11.00 podczas zajęć w Ośrodku Wsparcia w Kownatach pod Łomżą. Z mężczyzną może być utrudniony kontakt, jest to osoba chora. Mężczyzna może nie wiedzieć jak się nazywa i gdzie się znajduje. Mężczyzna może poruszać się w kierunku Dobrzyjałowa, Jedwabnego, Jeziorka, Wizny lub Łomży. 50 – latek do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginiony to:

BOGUSKI JAROSŁAW, lat 50

zam. Łomża, ulica Kazańska

Rysopis: wzrost ok. 175 cm, waga około 60 kg., szczupła budowa ciała, włosy krótkie, proste – ciemne, twarz trójkątna, oczy ciemne, widoczny mocny zarost, widoczne braki uzębienia, bardzo widoczne inwalidztwo w poruszaniu – kuleje.

Ubrany był:kurtka beżowa długości do pół uda, spodnie jasno granatowe typu jeans, sweter typu golf koloru zielonego z pomarańczowymi paskami, czapka zimowa dziana koloru brązowego z białymi otokami, buty kozaki na zamek

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt Komendą Miejskiej Policji w Łomży pod numerem telefonu /86/ 474 12 12, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.