Poszukujemy świadków tragicznego wypadku - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy świadków tragicznego wypadku

Data publikacji 20.10.2014

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży szukają świadków, tragicznego w skutkach, wypadku drogowego.

Do zdarzenia doszło 19 października 2014 roku około godziny 5.00 rano na drodze krajowej nr 61 relacji Łomża – Ostrołęka w okolicy Janowa. Tam, najprawdopodobniej wracającego do domu 31–latka potrącił samochód. Niestety pieszy zginął na miejscu. Kierowca samochodu oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. W tej chwili trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i dokładnych okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia. Samochód biorący udział w zdarzeniu to najprawdopodobniej granatowe ciężarowe volvo.

Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie, o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem /86/ 474 1212 lub /86/ 474 1458, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997.

POLICJANCI PRZYPOMINAJĄ TEŻ O TYM, ŻE: od dnia 31 sierpnia 2014 roku, wszyscy bez względu na wiek, poruszając się poza obszarem zabudowanym po zmierzchu obowiązani są do posiadania elementów odblaskowych tak, aby byli widoczni dla innych uczestników ruchu drogowego – więcej możesz przeczytać tutaj.