Policjanci zagrali o pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zagrali o pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej

Łomżyńscy policjanci zagrali wczoraj w I Turnieju Piłki Nożnej „OLDBOY CUP 2017" o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Łomży. Drużyna „30 PLUS” złożona między innymi z funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, zdobyła w tym turnieju I miejsce.

W zaciętej rywalizacji turniejowej brało udział sześć zespołów, w których składzie znalazły się osoby powyżej 35 roku życia. Był to jeden z podstawowych warunków wzięcia udziału tych w rozgrywkach. W ekipie „30 PLUS” grali między innymi funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, którzy wespół z innymi członkami drużyny, walczyli o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących z takimi zespołami jak: PIĘKNI i MŁODZI, UNIGLASS, OSM Piątnica, MOSIR Łomża i DE SENIORS. Po przeprowadzonych rozgrywkach w systemie „każdy z każdym”, zespół „30 PLUS” zajął pierwsze miejsce. Drugie przypadło zawodnikom z Piątnicy, a trzecie „seniorom”.

Skład drużyny „30 PLUS”: Sebastian Wojciekian, Radosław Gumkowski, Leszek Klepacki, Zbigniew Prosiński (najlepszy strzelec turnieju), Janusz Wilczewski (najlepszy bramkarz turnieju), Marcin Jakubowski, Sebastian Świtajewski, Szymon Borawski, Robert Matkiewicz