Dziecko wpadło pod samochód - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dziecko wpadło pod samochód

Data publikacji 29.08.2014

Policjanci z Łomży wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem 3-letniego dziecka. W wyniku doznanych obrażeń dziecko trafiło do szpitala.

Wczoraj tuż po godzinie 10:00, dyżurny łomżyńskiej policji został poinformowany o potraceniu 3-letniego dziecka do którego doszło na ul. Nadnarwiańskiej w Łomży. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Tam wstępnie ustalili, że kierujący passatem 54-latek, jadąc ulicą Nadnarwiańską w trakcie omijania zaparkowanego opla corsy potrącił 3-letniego chłopca, który prawdopodobnie wysiadł z samochodu i wbiegł na jezdnię zza pojazdu bezpośrednio przed nadjeżdżającego passata. Dziecko z obrażeniami zostało przewiezione do szpitala. Kierujący volkswagenem był trzeźwy. Teraz policjanci z Łomży wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich rodziców, aby małe dzieci, zwłaszcza w wieku przedszkolnym, otoczyć szczególną opieką. Bezwzględnie należy zadbać o to, aby same, bez pozwolenia dorosłych  nie wysiadały z samochodu, nie chodziły po jezdni i nie oddalały się pod żadnym pozorem od sprawujących nad nimi opiekę dorosłych, bowiem chwila nieuwagi dorosłego może zakończyć się tragedią.