II miejsce w Turnieju Par Patrolowych - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

II miejsce w Turnieju Par Patrolowych

Data publikacji 27.06.2014

Dzisiaj odbyło się oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom XXI edycji Wojewódzkich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2014”. Pierwsze i trzecie miejsce w Turnieju Par Patrolowych zdobyli policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Natomiast na drugiej pozycji uplasowali się funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 

We współzawodnictwie w ramach corocznie odbywającego się Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku” zmagali się funkcjonariusze ze wszystkich podlaskich komend miejskich i powiatowych oraz Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. W zawodach, które odbyły się 18 czerwca (ZOBACZ) uczestniczyło w sumie 34 policjantów (17 par patrolowych), wśród których była także jedna kobieta. W czasie drogi do zwycięstwa uczestnicy startujący w turnieju musieli rozwiązać test wiedzy, wykazać się sprawnością fizyczną na policyjnym torze przeszkód oraz „celnym okiem” na strzelnicy. W walce o podium zadecydowały punkty zdobyte w poszczególnych dyscyplinach. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce

st. post. Tomasz Cybulski

post. Piotr Kozłowski

z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku

II miejsce

st. sierż. Krzysztof Kolator

post. Krzysztof Pruszkowski

z Komendy Miejskiej Policji w Łomży


III miejsce

st. sierż. Mirosław Klimuk

sierż. Maciej Pruchnicki

z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku.

Spośród zwycięzców wyłonione zostaną 2 patrole, które reprezentować będą nasze województwo na krajowym finale Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2014”, we wrześniu w Szkole Policji w Słupsku.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl