„Wiosna na sportowo 2017” powita pierwszy dzień wiosny – zaproszenie - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Wiosna na sportowo 2017” powita pierwszy dzień wiosny – zaproszenie

Data publikacji 20.03.2017

Komenda Miejska Policji wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży wzorem lat ubiegłych, w pierwszy dzień wiosny organizują turniej sportowy pn. „Wiosna na sportowo”. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy już jutro - 21 marca od godziny 9:00 do Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. Tym razem młodzież zmierzy się ze sobą grając w „Dwa Ognie”.

Wychodząc naprzeciw zagrożeniom, związanym ze świętowaniem przez dzieci i młodzież szkolną pierwszego dnia wiosny w formie tzw. „dnia wagarowicza", Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży, organizuje turniej gier zespołowych pod nazwą „Wiosna na sportowo 2017”. Zabawa sportowa skierowana została w tym roku do uczniów klas gimnazjalnych z terenu Łomży oraz powiatu łomżyńskiego. Turniej jest doskonałą okazją do kształtowania wśród dzieci i młodzieży nawyków właściwego i zgodnego z prawem zachowania. W trakcie zawodów będą propagowane pozytywne postawy rywalizacji oraz kibicowania. Podczas trwania imprezy zaplanowano także szereg atrakcji dla publiczności.

Turniej odbędzie się w dniu 21 marca 2016 roku, w Hali  Sportowej im.  Olimpijczyków Polskich przy Szkole Podstawowej nr 9 ul. Ks. Anny 18 w Łomży. Uroczysta inauguracja sportowych rozgrywek zaplanowana została  o godz. 9:00.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania i dopingowania swoich drużyn.

Partnerami działań są: Starostwo Powiatowe w Łomży, Urząd Miejski w Łomży, Grupa Ratownicza przy Stowarzyszeniu Pomocy Rodzinom Nadzieja w Łomży, Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży oraz Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży.

Honorowy Patronat nad imprezą objęli: Prezydent Miasta Łomży oraz Starosta Łomżyński.