"Wiosna na sportowo" – Zaproszenie do wspólnej zabawy - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Wiosna na sportowo" – Zaproszenie do wspólnej zabawy

Data publikacji 11.03.2014

Komenda Miejska Policji w Łomży wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży, wzorem lat ubiegłych zaprasza do wzięcia udziału w Halowym Turnieju Piłki Nożnej „Wiosna na sportowo 2014”. Zaproszenie adresowane jest do szkół gimnazjalnych z Łomży i powiatu łomżyńskiego. Turniej organizowany jest pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łomża, Starosty Łomżyńskiego oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Mając na uwadze doświadczenia z lat poprzednich, a także analizy zagrożeń związanych ze świętowaniem przez dzieci i młodzież szkolną pierwszego dnia wiosny w formie tzw. „Dnia Wagarowicza", należy spodziewać się nasilenia zagrożeń związanych z demoralizacją osób małoletnich. Organizowany turniej będzie doskonałą okazją do ukształtowania wśród młodzieży nawyków, właściwego i zgodnego z prawem zachowania. W trakcie zawodów będą propagowane pozytywne postawy rywalizacji oraz kibicowania. Podczas trwania turnieju zaplanowano szereg atrakcji dla publiczności. W przerwach pomiędzy meczami odbędą się konkursy sportowe oraz quizy z wiedzy o bezpieczeństwie.Turniej możliwy był do zrealizowania dzięki współpracy: Urzędu Miasta w Łomży, Starostwa Powiatowego w Łomży, Kuratorium Oświaty w Białymstoku Delegatura w Łomży, Publicznego Gimnazjum nr 8 w Łomży, Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży oraz Grupy Ratowniczej Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Nadzieja w Łomży.

Turniej „Wiosna na sportowo 2014” odbędzie się w dniu 21 marca 2014 r. na Hali Sportowe im. Olimpijczyków Polskich przy Szkole Podstawowej nr 9 ul. Ks. Anny 18 w Łomży. Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godz. 10:00

Zgłoszenia reprezentacji szkół, należy wysyłać do dnia 14.03.2014 roku

pod adres e- mail :

imprezy@mosir.lomza.pllub prewencja.kryminalna@wp.pl

 

Dodatkowe informacje można uzyskać u organizatorów pod numerami tel.:

(86) 474 13 25 – KMP Łomża

(86) 215 06 05 – MOSiR Łomża

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY

 

Pliki do pobrania