Bezpieczne ferie na stoku - zawody narciarskie - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne ferie na stoku - zawody narciarskie

Data publikacji 26.01.2017

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zapraszają dzieci wraz z opiekunami do wzięcia udziału w zawodach narciarskich na stoku. Zawody odbędą się w ramach działań „Bezpieczne Ferie 2017”. Podczas zabawy promowane będą także zasady bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu na nartach.

Już w najbliższą sobotę 28 stycznia 2017 roku w godzinach 10:00-14:00 na stoku narciarskim w Rybnie, prowadzone będą działania profilaktyczne łomżyńskiej Policji związane z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych. Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji łomżyńskiej komendy, wspólnie z Grupą Ratowniczą Nadzieja z Łomży i Urzędem Gminy Łomża przygotowali moc atrakcji dla najmłodszych. W ramach działań, około godziny 11:30 zorganizowane zostaną zawody narciarskie (slalom) dla dzieci.  Zmagania młodych narciarzy rozgrywały się będą w trzech kategoriach:

I – do 6 lat

II – od 7 – 9 lat

III – od 10-12 lat

Dodatkowo przeprowadzony zostanie konkurs dotyczący wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Do wygrania między innymi kaski narciarskie.

Zapraszamy do udziału.

Zapisy w dniu zawodów w namiocie na stoku. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Łomżyńscy policjanci zapraszają też do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. "Stok nie jest dla bałwanów", którego tematem jest  zilustrowanie dekalogu reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. (Szczegóły)