Zaproś swojego dzielnicowego na spotkanie - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zaproś swojego dzielnicowego na spotkanie

Data publikacji 15.12.2016

Dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, w ramach projektu „Dzielnicowy bliżej nas” spotykają się z mieszkańcami miasta. W trakcie spotkań mundurowi przekazują wiedzę o bezpiecznych zachowaniach, a także zachęcają do korzystania z "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa".

Łomżyńscy dzielnicowi kontynuują spotkania ze społeczeństwem dotyczące "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa". W ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” dzielnicowi odwiedzają mieszkańców z podległego rejonu. Przewodnim tematem spotkań jest bezpieczeństwo mieszkańców. Funkcjonariusze prezentują słuchaczom zasady i sposób funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Odbiorcy dowiadują się, w jaki sposób działa i czemu służy to policyjne narzędzie oraz w jaki sposób można nanieść na mapę internetową miejsca zagrożone przestępczością bądź innymi niepożądanymi zjawiskami. Dzielnicowi wysłuchują również opinii zebranych na temat bezpieczeństwa. Otrzymane informacje pomagają mundurowym w dalszej pracy nad zwiększeniem bezpieczeństwa mieszkańców swojego rejonu słuzbowego.

Zachęcamy do zgłaszania potrzeb obecności dzielnicowego na wszelkiego rodzaju spotkaniach m.in. wspólnot, spółdzielni, rad, sołectw itp. Kontakt do Kierownika rewiru (tel. 86 474 12 80). W celu bezpośredniego kontaktu z dzielnicowym prosimy o skorzystanie z dostępnych numerów telefonów dostepnych na stronie http://www.lomza.policja.gov.pl