Uratowany przed zamarznięciem - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uratowany przed zamarznięciem

Data publikacji 02.12.2016

Dzięki szybkiej interwencji łomżyńskich policjantów oraz przekazanej informacji o leżącym przy drodze mężczyźnie, udało się uchronić znajdującego pod wpływem alkoholu 47-latka przed skutkami groźnego dla życia wychłodzenia organizmu.

Wczoraj dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał informację o mężczyźnie leżącym przy drodze w miejscowości Kisielnica. Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Tam zauważyli leżącego mężczyznę, od którego czuć było silny zapach alkoholu. Kontakt z 47-letnim mieszkańcem gminy Piątnica był utrudniony a mężczyzna nie był w stanie się poruszać. W związku z tym, że 47-latkiem nie miał kto się zaopiekować, został on umieszczony w policyjnym pomieszczeniu do wytrzeźwienia.

Łomżyńscy policjanci w dalszym ciągu apelują o przekazywanie informacji dotyczących osób potrzebujących pomocy. Pamiętajmy, że dzięki szybkiemu sygnałowi przekazanemu właściwym służbom, można zapobiec tragedii i uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie. Nie bądźmy obojętni - reagujmy!