„Wiosna na sportowo 2016” powita pierwszy dzień wiosny - zaproszenie - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Wiosna na sportowo 2016” powita pierwszy dzień wiosny - zaproszenie

Data publikacji 18.03.2016

Komenda Miejska Policji wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży wzorem lat ubiegłych, w pierwszy dzień wiosny organizują turniej siatkówki drużyn mieszanych szkół ponadgimnazjalnych „Wiosna na sportowo”. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy już w najbliższy poniedziałek 21 marca od godziny 9:00 w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich.

Wychodząc naprzeciw zagrożeniom, związanym ze świętowaniem przez dzieci i młodzież szkolną pierwszego dnia wiosny w formie tzw. „Dnia wagarowicza", Komenda Miejska Policji w Łomży wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży, organizuje turniej siatkówki drużyn mieszanych „Wiosna na sportowo 2016”, skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.  Turniej jest doskonałą okazją do ukształtowania wśród dzieci i młodzieży nawyków właściwego i zgodnego z prawem zachowania. W trakcie zawodów będą propagowane pozytywne postawy rywalizacji oraz kibicowania. Podczas trwania turnieju zaplanowano szereg atrakcji dla publiczności.

Turniej odbędzie się w dniu 21 marca 2016 roku, w Hali  Sportowej im.  Olimpijczyków Polskich przy Szkole Podstawowej nr 9 ul. Ks. Anny 18 w Łomży, uroczystą inauguracją  o godz. 9:00.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania i dopingowania swoich drużyn.

Partnerami działań są: Starostwo Powiatowe w Łomży, Grupa Ratownicza przy Stowarzyszeniu Pomocy Rodzinom Nadzieja w Łomży, Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży oraz Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży.