Nowy radiowóz dla łomżyńskich policjantów - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy radiowóz dla łomżyńskich policjantów

Łomżyńscy policjanci otrzymali nowy radiowóz. Zakup samochodu był możliwy dzięki wsparciu samorządu Miasta Łomży oraz Komendy Głównej Policji. Przekazany pojazd trafił do wydziału patrolowo - interwencyjnego.

Wczoraj na Starym Rynku w Łomży odbyło się przekazanie do służby nowego radiowozu. Nowoczesny samochód skoda yeti wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1400 cm³ i mocy 150 KM. Zakup auta został sfinansowany z połączonych środków pochodzących od samorządu Miasta Łomży oraz z Komendy Głównej Policji. Radiowóz będzie wykorzystywany do służby przez policjantów z wydziału patrolowo - interwencyjnego. W uroczystości udział wzięli Komendant Miejski Policji w Łomży, Prezydent Miasta Łomży, Przewodniczący Rady Miejskiej Łomży, a także kapelan łomżyńskich policjantów.

Modernizacja floty policyjnej poprawi warunki służby funkcjonariuszy, co z pewnością przełoży się na zwiększenie skuteczności ich działań oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa mieszkańców regionu. Szef łomżyńskich funkcjonariuszy podziękował za wsparcie w zakupie samochodu. Przekazał też pisemne podziękowania za dotychczasową współpracę i wspieranie wszelkich inicjatyw podejmowanych przez Komendę Miejską Policji w Łomży, których celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa na ulicach Łomży. 

Ładowanie odtwarzacza...