Bardzo dobry wynik w Zawodach Strzeleckich - Aktualności - KMP Łomża

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bardzo dobry wynik w Zawodach Strzeleckich

Wczoraj w Białymstoku rozegrane zostały Zawody Strzeleckie o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Przedstawiciele Łomży, w rywalizacji grupowej zdobyli wysokie – piąte miejsce. W klasyfikacji indywidualnej na najwyższym podium stanął - podinsp. Jacek Adamski – Komendant Miejski Policji w Łomży.

Do udziału w zawodach zaproszeni zostali przedstawiciele władz państwowych i samorządowych z województwa podlaskiego, kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz komendanci powiatowi i miejscy z całego garnizonu podlaskiego. O strzeleckie trofea walczyło 15 - trzyosobowych zespołów.

Łomżyńska drużyna w składzie: podinsp. Jacek Adamski – Komendant Miejski Policji w Łomży, Lech Marek Szabłowski – Wicestarosta Łomżyński i Andrzej Garlicki – Zastępca Prezydenta Łomży  zdobyła wysokie piąte miejsce. Pierwsze miejsce zajął zespół z Grajewa, drugie - z Suwałk, natomiast trzecie - zespół z Moniek.

W rywalizacji indywidualnej komendantów najlepszym strzelcem okazał się szef łomżyńskich policjantów – podinsp. Jacek Adamski. Drugie miejsce zajął mł. insp. Krzysztof Mróz – Komendant Powiatowy Policji w Sokółce, a trzecie mł. insp. Stanisław Antonowicz – Komendant Powiatowy Policji w Mońkach.

Zawody miały na celu popularyzację i doskonalenie strzelectwa sportowego.